• Język: Polski Polski
 • Zmień

Język:

Waluta:

Koszyk

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO BIAŁY KOT 

Warunki korzystania z serwisu

 1. Korzystając ze sklepu BIAŁY KOT akceptujesz zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek punktem, prosimy o niekorzystanie z serwisu firmy BIAŁY KOT on-line.

 2. W czasie korzystania z serwisów należących do BIAŁY KOT on-line możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych i danych billingowych.

 3. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

 4. Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby BIAŁY KOT zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).Subskrypcja bezpłatnych newsletterów | Zamawianie usług i produktów

 1. Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych czasopism należących do BIAŁY KOT wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Pole to nie jest obowiązkowe.

 2. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej.

 3. Zamawianie usług i produktów oferowanych przez s BIAŁY KOT wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych.

 4. Wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych. Nie ma do niej dostępu nikt niepowołany, jest ona dobrze zabezpieczona.

 5. Nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane ze sklepem, czyli realizacji zamówień lub wysyłania newslettera. Wszystkie podane przez siebie informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć.

 6. W momencie składania zamówienia będziemy Cię prosić o podanie:

 • imienia i nazwiska oraz pełnego adresu

 • Twojego adresu e-mail

 • numeru telefonu

 • loginu i hasła


Niezapowiedziane wiadomości i newslettery

 1. BIAŁY KOT zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

 2. W razie pytań prosimy o kontakt info@bialykot.com.pl