• Język: Polski Polski
  • Zmień

Język:

Waluta:

Koszyk

O nas

Nasza wizja

Pracownia Biały Kot powstała z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych. Miłość do designu i estetyki wyrażamy w naszych zaproszeniach i papeterii. Wierzymy, że otaczanie się ładnymi przedmiotami może uszlachetnić każdą chwilę, uczynić ją niezapomnianą. Kolekcjonujmy te wrażenia! Piękne rzeczy i dobrzy ludzie – tak staramy się widzieć świat wokół nas, zapraszamy do niego!

Projekty

To w naszej pracowni powstają zaproszenia i papeterie, które nasi Klienci cenią za wysmakowany gust i klasę. Eleganckie i wyjątkowe – takie projekty staramy się tworzyć.

Jakość

Nasze zaproszenia ślubne powstają z wysokiej jakości papieru, który sprowadzamy nawet z tak odległych zakątków świata jak Japonia, Indonezja czy Włochy. Wszystko to po to, aby dać Wam to, co najlepsze.

Czas

Praca nad tworzeniem zaproszeń odbywa się wyłącznie w naszej pracowni. Dlatego mamy kontrolę nad całym procesem i możemy dotrzymać terminów, na które się umawiamy.

 

Kto za tym stoi?

Olga

Współzałożycielka jednego z największych w Polsce sklepów z branży basenów ogrodowych, absolwentka kierunku zarządzania projektami na Politechnice Warszawskiej, nieśmiało myśląca o programie MBA. Jak sama mówi udało jej się przekuć miłość do papieru w sposób na życie i przynoszącą satysfakcję prace. Z jednej strony artystka z głową w chmurach przepada w mikroświecie swojej pracowni w papierach, typografii, fontach i designie, a z drugiej zaś realistka z zacięciem biznesowym, która doskonale wie gdzie widzi swoją markę za 10 lat. Twierdzi, że nie ma nic piękniejszego w ludziach jak szlifowany latami talent, okraszony szczyptą dobroci i dobrego wychowania. Prywatnie mama dwójki zawsze uśmiechniętych dziewczynek.

 

Alicja

 

Talent, skromność, dokładność – tak można opisać Alicję. Dlatego Alicja nigdy nie powie o sobie, że jest artystką, ale wszyscy którzy widzą jej pracę tak właśnie myślą. Absolwentka filologii angielskiej, lubi poznawać różne kultury i uczyć się nowych języków. To właśnie Alicja przygotowuje z Wami projekty zaproszeń, przygotowuje dla Was indywidualne ilustracje m.in. miejsca Waszych wesel. Sam proces projektowania i tworzenia sprawia jej ogromną przyjemność. Tak komponuje ze sobą elementy, by tworzyły piękną całość. W wolnej chwili uprawia jogę. Ceni sobie spokój i ukojenie płynące z tego dość nietypowego sportu. Ponadto lubi grać w siatkówkę, może pochwalić się kilkoma zdobytymi medalami.